Mikronventor INV 350-60AC MPPT

Kód tovaru: SP ST01
Mikronventor INV 350-60AC MPPT

Mikroinventory - kompletná elektráreň v najmenšom prevedení. Jednoduchá inštalácia a minimálna údržba. Plne modulárny systém.
Veľmi efektívny a jednoduchý spôsob riešenia pre nezávislú výrobu elektrickej energie so zachovaním pripojenia na elektrickú sieť. Ideálny spôsob zníženia nákladov za elektrinu.
Mikroinvertor slúži na priame pripojenie k solárnemu panelu a jeho výstup možno pripojiť priamo do elektrického rozvodu kdekoľvek vo vašom dome alebo byte. Pre základnú inštaláciu nepotrebujete žiadne ďalšie zariadenia. Všetka energia so solárnych panelov je rovno transformovaná na rozvod 230V a je priamo spotrebovávaná pripojenými spotrebičmi. Systém musí byť navrhnutý tak, aby odber spotrebičov bol vždy vyšší , než je maximálny výkon mikroinvertoru. Vtedy bude systém fungovať tak, že vyrobená energia so solárneho panelu bude vždy spotrebovávaná prednostne pred platenou energiou so siete.
Celý systém je možné ešte jednoducho výkonovo navyšovať (spojiť viac invertorov) a dodávaný výkon jednoducho riadiť pomocou prúdových relé. Tým je možné dosiahnuť optimalizáciu tak, aby všetka vyrobená energia bola spotrebovávaná výhradne v danom mieste a nedochádzalo k pretečeniu späť do distribučnej sústavy.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Účinnosť až 93%
Prevádzková teplota -10C až +40C
Vonkajšia montáž s krytím IP 65
Menovitý rozsah napätia 18-60V
Maxim. vstupné napätia 60V
Maxim. výkon MPPT 11A
Maxim.výkon panelu 350-390W
Výstupné pripojenie jednofázové
AC rozsah napätia 184 až 264V str.