Domáce nabíjacie stanice pre elektromobily

Rozvoj elektromobilov rastie raketovým tempom a s ním prichádza aj otázka, ako najrýchlejšie a najlacnejšie nabiť práve ten Váš elektromobil. Najlepšou možnosťou je nabíjanie elektromobilu v domácich podmienkach z vlastnej elektrickej siete, po prípade pomocou fotovoltiky. Najpohodlnejší a najekonomickejší spôsob, ako nabiť Vaše elektrické auto je domáca "nabíjacia stanica" alebo "wall box", vďaka ktorej elektrické auto bezpečne a pohodlne pripojíte do elektrickej siete. Pre nabíjanie v domácnosti boli vyvinuté špeciálne domáce nabíjacie systémy, ktoré vynikajú svojou spoľahlivosťou a umožňujú zrýchlené nabíjanie striedavým prúdom s voliteľným nabíjacím výkonom.

Pretože nabíjací kábel má pevné spojenie s nabíjačkou, už nie je potrebné kábel vyberať z kufra. Stačí vytiahnuť konektor z držiaka a vložili ho do auta, aby začal nabíjať. Okrem domácností sú nabíjacie stanice výhodné aj pre majiteľov firiem, obchodných centier, bytových domov, hotelov.
Pre majiteľov elektromobilov ponúkame cenovo výhodné a jednoduché domáce nabíjacie systémy rady wall box RATIO. Výhodou kúpy u nás je, že Vám nabíjacie stanice aj odborne namontujeme tak, aby splňovali bezpečnostné normy IEC 61851 a IEC 62196 a boli kompatibilné so všetkými typmi elektrických vozidiel.

V ponuke sú jednofázové a trojfázové nabíjacie stanice o výkone do 11 kW s výstupným prúdom do 16A (55 km/hod) a 22 kW s výstupným prúdom do 32A (110km/hod). Vyrábajú sa s pevne zabudovaným káblom, alebo bez neho. Typ zástrčiek je buď Typ 1, alebo Typ 2. Zásuvka Typ 2 "Mennekes" je normovaná pre celú Európu a používa ju aj TESLA.

Mobilné nabíjačky

Nabíjacie stanice

Nabíjacie káble

 

Cenník >> Katalóg - PDF >>